.

.

Transport Gratuit Delfin Gonflabil Tobogan Gonflabil Piscina Tobogan Cele Mai Noi Design-Tobogan Gonflabil

Transport Gratuit Delfin Gonflabil Tobogan Gonflabil Piscina Tobogan Cele Mai Noi Design-Tobogan Gonflabil

RON 13040.00
Cantitatea de bunuri
Prezentare


Compania noastra a fost înființată în 2006, având puternic capacitatea de dezvoltare, proiectare și producție. GAGA Gonflabile Fabricarea Co.,Ltd este unul dintre cei mai importanti producatori de produse gonflabile în China, cu sediul sediul în Guangzhou, China. Compania noastră se bucură de o reputație excelentă prin 10 ani de experiență de afaceri în acest domeniu. Produse gama de casă folosit produse gonflabile de grad comercial produse gonflabile, incluse bouncer gonflabile, tobogan gonflabil, gonflabile cort, parc acvatic gonflabile, gonflabile, jocuri de sport și așa mai departe. Brand-ul nostru este Gonflabile Biggors de grad comercial și CURTE pentru produsele rezidențiale. Acordăm o mare atenție la brand-ul nostru și să ia 100% responsabil pentru produsele noastre. Calitatea este cultura de produsele noastre si profesionalism este o cerință pentru lucrătorii noștri și designeri. Sperăm să devină al tău demn de încredere companie din China.
(1) Dacă credem noi, va rugam sa dai o comanda la noi. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să contactați cu noi. Ga Ga Lee store este un magazin profesionist in vanzarea de produse gonflabile. Piața este foarte clar acum. O sută de preț egală cu o sută de calitate. Dacă ai nevoie de produse de înaltă calitate, vă rugăm să contactați cu noi. Dacă aveți nevoie preț mai mic de produse, în mod liber să contactați cu noi. Ne-ar da cel mai bun peoducts!
(2) cele Mai multe dintre produsele sunt in stoc. Și produsele noastre pot fi personalizate în dimensiune, design, materiale și așa mai departe. Deci, dacă doriți să cumpere, vă rugăm să contactați cu noi înainte. Ne-ar da mai multe detalii.
(3) magazinul Nostru ar fi reducere la întâmplare. Ai putea să acorde o atenție la magazinul nostru pentru a ști mai multe informații cu discount.
CURTEA® are mai mult de 10 de ani de experiență. Produsele au primit certificarea oficială de siguranță standard. 1. SUA privind siguranța jucăriilor standard : ASTM F963-11, H. R. 4040, Non-Ftalați 2. Australia/Noua Zeelandă jucărie standard de siguranță : CA/NZS ISO 8124 3. Standard de siguranță gonflabile echipamente de joacă : RO-14960 4. Standardul de siguranță European : EN-71
Acest lucru este Seanea de Bestwin Gonflabile Fabricarea Co., Ltd. Calitatea este sufletul nostru întreprinderii; Profesia este cerința noastră; Serviciul este spiritul nostru. Ne străduim pentru cea mai buna calitate la un pret mai bun pentru tine!
Descriere : Detalii Produs Nume de Transport Gratuit Delfin Gonflabil Tobogan Gonflabil Piscina Tobogan cele mai Noi Design-Tobogan Gonflabil Element 9315 Dimensiune 12 x 4 x 10m /Personalizate de Culoare Personalizate, Logo-ul, Dimensiuni, Materiale, Design, Funcții Aspectul Ca imagine sau Personalizate OEM Acceptabil MOQ 1 bucata Tehnice sudare cu aer Cald tehnologie, combinate cu o frecvență ridicată cald se topesc tehnologie, combinate cu noua formula de lipirea la rece./ De cusut de înaltă calitate stil. Certificări UL, CE, EN71, EN14960, ASTM F963, HR4040, Brazilia, AU Accesorii Suflante, Mare, Geanta de transport, Kit de Reparații, Instrucțiuni de Garanție de 2~3 ani pentru tobogan gonflabil și 1 an pentru suflanta de Ambalare si Livrare Transport pe mare, prin aer, prin Transport maritim expres portul Guangzhou/Shenzhen/Hong Kong Livrare 2~5 zile de la depunere a primit (in actiuni) Plata Plata T/T, Western Union, Schimb de Asigurare Conditii EXW este, în general, FOB, CIF, CNF sunt acceptabile
Cred ca ai o impresie generală despre produsele noastre gonflabile diapozitiv. Acum să continuăm mai multe despre serviciul nostru și echipa noastră!
Servicii :
Caracteristici ale gonflabile uscat slide
100% De Brand Nou;
Trebuie să treacă stricte de 48 de ore de încercare de scurgere înainte de a părăsi fabrica;
De înaltă calitate de toboganul gonflabil;
Cusături duble cusute și quatr un ble în părți importante;
Ușor de configurat și convenabil de a transporta
Servicii de echipa de vanzari
Comunicarea în felul prietenos cu excelente abilități lingvistice
Răspunzând preț competitiv prin a cita exact și atent cu detalii
Oferind extrem de apreciat de informații despre produs
Contactarea în mod liber și în timp util de către moduri de Masaj, e-Mail, Skype și Telefoane etc.
Servicii de echipa noastră de producție
Profesionale De Ambalare Servicii
Profesional Serviciul De Imprimare
Professional Masina De Debitat Automat
Echipa De Design Profesional
Garanție
Această garanție acoperă :
1, Curte Gonflabile de garanție fiecare nou produse gonflabile fabricate de Curte Gonflabile Fabricarea (Guangzhou) CO., LTD, pentru a fi liber de defecte de material și de manoperă.
2, Toate noile Suflante sunt justificate în mod direct de către producătorul respectiv. Pentru suflanta probleme de fotografiere sau de garanție, vă rugăm să consultați suflantă producător manual inclus în cutie.
Această garanție NU acoperă :
1, de culoare Normală decolorare;
2, utilizarea clientului de orice gonflabile produsul pe o suprafață dură de bază (orice suprafață, altele decât iarba), fără utilizarea de o prelată constituie utilizarea necorespunzătoare și orice daune care rezultă sau defect nu trebuie să fie acoperite de garanția noastră.
3, nu A fost folosit, și întreținute în conformitate cu instrucțiunile sau manualul de utilizare care însoțește Produsul.
Sper că putea avea încredere cu serviciul nostru și echipa noastră. Continua să știu mai multe despre avantajele de sport gonflabile!
Avantajele gonflabile diapozitiv :
Materiale de Transport Gratuit Delfin Gonflabil Tobogan Gonflabil Piscina Tobogan cele mai Noi Design-Tobogan Gonflabil
(1) din PVC Rezistent, rezistența la tracțiune, viață lungă, și în deplină conformitate cu standardele Europene de standarde de mediu.

Alte caracteristici

Intervalul De Vârstă:
> 8 de ani,12-15 Ani,2-4 Ani,Adulti,> 6 de ani,5-7 Ani,8-11 Ani,> 3 ani
design:
Mare În Aer Liber Gonflabile De Agrement
Numărul De Model:
9315
Tip:
Slide
Material:
PVC
Nume De Brand:
curte
Dimensiune:
12 x 4 x 10M/Customized
Tip:
Piscina gonflabila slide
suflanta:
Gratuit suflantă veni cu piscina gonflabila slide
Garanție:
2~3 ani pentru piscina gonflabila tobogan și de 1 an pentru suflanta
Cerere:
Tobogan gonflabil poate fi folosit in parc, parc de distracții, teren
Producție:
Aproximativ 15 zile pentru gonflabile uscat slide
plata:
T/T, Western Union, Schimb De Asigurare
Personalizate Acceptabil:
Culoare, Logo-Ul, Dimensiunea, Materialul, Funcții
standardele:
UL, CE, EN71, EN14960, ASTM F963, HR4040, Brazilia, AU

Cele mai bune oferte