.

.

PCI 100M Fibre Ethernet Server de Card de Modul Single SC 1310nm 25km Optică de Emisie-recepție

PCI 100M Fibre Ethernet Server de Card de Modul Single SC 1310nm 25km Optică de Emisie-recepție

RON 243.96
RON 220.00
Cantitatea de bunuri
Prezentare

PCI 100 M Fibre Card Ethernet Modul Single SC 1310nm 25km Optic Transceiver Module
Despre Descriere :
Porturi : SC * 1 Autobuz Tip : PCI Chipset : pentru 82559 Rata de Transmisie : 100 Mbps Tip de Rețea : 100 M Fibre Ethernet Distanta de Transmisie : 25 km Module Optice de Emisie-recepție : Single-mode 1310nm Boot Rom : Suport de BOOT ROM Led-uri indicatori : 1 x Led-uri pentru link/Activitate starea Modul de Gestionare Caracteristici : Wo L, PXE boot la distanță, ISCSI boot, VLAN Rețea de filtrare standarde : IEEE 802.1 p, IEEE 802.1 Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3 ac, IEEE 802.3 az, IEEE 802.3 x, IEEE 802.3 z, IEEE 802.3 ad-Suport sistem : Microsoft Windows* (32 & 64 bit), SCO Unix Ware* 7.x, Deschide Unix* 8.0, Novell ODI*, Novell Netware*, SUSE Linux Enterprise Server* 9.0, Red Hat Enterprise Linux* 4.0, Linux*, Free BSD*, Sun Solaris*, Microsoft DOS*, VMWare ESX*
Vei primi :
1 x 100 Mbps Fibre Ethernet Card
1 x Low Bracket
1 x CD Driver, vă Rugăm să verificați imagini pentru mai multe detalii.

Alte caracteristici

Lan Rata De Transmisie:
Ethernet
Tip:
Cu fir
Protocolul De Rețea Fără Fir:
802.11 n
Tip De Interfață:
PCI
Nume De Brand:
h1111z
certificare:
ROHS
Viteza De Transmisie:
600 Mbps
Aplicabile Tip De Rețea:
Ethernet
Pachet:
Da
Fel:
Extern
Numărul De Model:
WY559FX-SC
Cerere:
Server
Lungime:
other
Wi-Fi Suportate De Frecvență:
Alte
Rata De Transmisie:
100Mbps
Adaptor Priza:
SC * 1
Gama De Frecvențe:
Dublă frecvență(2,4 GHz, 5 ghz)
Produse De Stare:
Stoc
Protocolul De Rețea Fără Fir:
802.11 a/b

Cele mai bune oferte